SLužby

Řízení projektů

Potřebujete pomoct s řízením IT projektu? Naši zkušení a certifikovaní (PMP, PRINCE2) projektoví manažeři dodají projekt v domluveném termínu, budgetu a požadované kvalitě.

Analýza, návrh a vývoj

Na základě Vašich požadavků provedeme kompletní byznys analýzu v souladu s principy BABOK (Business Analysis Body of Knowledge) , následně navrhneme a vyvineme aplikaci či systém dle Vašich požadavků. Nejčastěji vyvíjíme v PHP Nette frameworku, Java a Microsoft .NET a na databázích mySQL nebo Oracle DB. Máme zkušenosti i s vývojem mobilních aplikací v prostředí iOS či Android.

Integrace

Propojíme Vaše systémy tak, aby vytvořili smysluplný a dobře fungující celek.

Lokalizace

Pokud potřebujete lokalizovat aplikaci či systém pro zahraniční trhy, obraťte se na nás. Lokalizace jsou jednou z našich specialit.

Testování

Navrhneme pro Vás testovací strategii a scénáře, naplánujeme a realizujeme testování Vašich aplikací či systémů.

Business intelligence

Implementuje dle Vašich požadavků datový sklad v souladu s oborovými Best practice. Navrhneme architekturu reportingu, vybereme vhodné nástroje a implementujeme reporty.

IT infrastruktura

Implementujeme IT infrastrukturu (sítě, servery, počítače, cloud) dle Vašich požadavků a postaráme se o její další bezproblémový provoz.

IT Bezpečnost

Prostřednictvím komplexního bezpečnostního řešení společnosti Sophos zabezpečíme Vaše koncové body, mobilní zařízení, weby, servery a bezdrátové sítě. Synchronizovaná platforma pro správu zabezpečení vám umožní využít sdílené bezpečnostní informace, nasadit politiky podle uživatelů, a nabízí snadnou konfiguraci, detailní a souhrnná hlášení a automatická upozornění.

IT Outsourcing

Potřebujete doplnit Váš tým o externí IT pracovníky? Pronajmeme Vám ty nejlepší specialisty. Nebo nám přenechte starosti souvisejících s provozem systémů, podporou uživatelů a dalším rozvojem Vašich systémů.

Technologie

O nás

6400
Zakázek
3000
Zákazníků
153
Specialistů
3
Projektoví manažeři

Vedení společnosti

Oliver Klamo

CEO

Zákazníci

Partneři

Napište nám